Náhradní díly do notebooků 417 639 502 / 724 888 551 / po-pá 7:00-15:30

Máte poškozený displej u notebooku ?

 

Displej je jeden z nejdůležitějších částí v notebooku, proto dbáme na nejvyšší kvalitu tohoto náhradního dílu. Slouží k zobrazování textu či obrazu v různé podobě. Poškození je velice snadné, proto je důležité s notebookem zacházet s největší opatrností. Mezi nejčastější poškození lze zařadit mechanické poškození např. rozbitý nebo prasklý displej. Dále svislé pruhy, nesvítící displej, problikávání nebo nerovnoměrný jas.  


 Rozbitý displej 15,6"   

 

LCD DISPLEJE NEJVYŠŠÍ KVALITY !

Skladem držíme displeje, které splňují vysokou kvalitu třídy A+ bez vadných pixelů a to po celou dobu záruky. 


Jak najít displej pro notebook

JAK ZJISTÍTE JAKÝ POTŘEBUJETE DISPLEJ PRO SVŮJ NOTEBOOK?

Displej lze dohledat dle modelu notebooku, který je uveden na spodní vaně notebooku na štítku nebo pod baterií. Bývá také znázorněn na rámečku nebo na šasí u klávesnice. V případě, že máte rozbitý nebo prasklý displej demontovaný, dohledáte ho, díky modelovému označení z displeje, které se nachází na štítku u EAN kódu.

 

displej 10,1"

 

JAK ROZEZNAT LESKLÝ ČI MATNÝ LCD DISPLEJ?

Jedná se pouze o povrchovou úpravu displeje a záleží na Vás, kterou upřednostňujete. Pokud pohlédnete do lesklého displeje, uvidíte svůj odraz. Vyzdvihuje se však svými pestrými barvami a sytostí obrazu. Pokud však pracujete v osvětleném prostředí, doporučujeme matnou variantu, která Vám zaručí to, že neodráží sluneční paprsky od povrchu displeje.Nyní jen stačí objednat displej a vyměnit si ho, nebo si zajistit výměnu / opravu displeje u nás.

 

Zajímá Vás jak probíhá výměna displeje u notebooku?

 Výměna-displeje.cz

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ODKAZY: 

Jak vyměnit displej na notebooku?  / Jak zjistím označení LCD displeje? / Kde najdu označení notebooku / Prasklý dotykový displej

 

 

Výměna displeje po celé ČR