Samsung NP-305E7AI baterie 7800mAh Li-ion 11,1V články SAMSUNG

Samsung

Baterie do notebooku Samsung NP-305E7AI 7800mah, Li-ion 11,1V, 9 článků SAMSUNG, 87Wh, černá

Kategorie: Baterie do notebooků

1 690 Kč včetně DPH
1 397 Kč bez DPH

Dostupnost: IHNED K EXPEDICI v úterý 27.2. u Vás

Skladem 4 ks

Koupit

Kdy zboží dostanu?

BATERIE do NOTEBOOKU Samsung NP-305E7AI

  

BATERIE FULL-POWER.CZ PRO NOTEBOOKY Samsung NP-305E7AI S KVALITNÍMI ČLÁNKY.

Ztratila Vaše baterie po několika letech kapacitu a musíte ji častěji dobíjet? Vyměňte opotřebovaný akumulátor za nový, značkový FULL-POWER.cz, který je určený přímo pro Váš notebook. Případně si pořiďte náhradní baterii na pracovní cesty nebo na dovolenou, aby byl Váš notebook stále v pohotovostním režimu. Baterie FULL-POWER.cz jsou osazeny kvalitními články SAMSUNG, SANYO, LG nebo PANASONIC a díky těmto značkovým článkům se nemusíte obávat ztráty kapacity. 

Články Samsung

 

Baterie FULL-POWER.cz

KVALITNÍ ELEKTRONIKA V BATERII.

Baterie FULL-POWER.cz obsahují kvalitní elektroniku, která je ochrání před poškozením. Například přebitím, podbitím a přehřátím. Proto jsou baterie FULL-POWER.cz plnohodnotnou náhradou Vaší původní baterie.

 

 

 

 

JAK S BATERIÍ ZACHÁZET, ABY VÁM VYDRŽELA CO NEJDÉLE.

Baterie jsou částečně nabité z výroby. Pro její maximální funkčnost musíte baterii minimálně 3x nabít a vybít, aby si elektronika baterie ověřila maximální rozsah a kapacitu článků v baterii.  Baterii poškozujete, pokud ji necháváte neustále připojenou v nabíječce. Proto jí pravidelně nabíjejte a vybíjejte. Nikdy nenechávejte vybitou baterii delší dobu. Pokud se rozhodnete baterii nepoužívat, můžete ji plně nabít, vyjmout z notebooku a uskladnit na suché místo. Nezapomínejte ji však jednou za šest měsíců zkontrolovat a dobít.

 

 

 

 

Baterie pro notebook 

 

Stav Baterie 


JAK BATERII Samsung NP-305E7AI POŠKODÍTE.

Baterie se poškodí delším skladováním ve vybitém stavu. Poškozuje je také vysoká okolní teplota nad 60 °C nebo teploty nižší jak -5 °C. V případě, že je baterie v teplotě -5 °C zahřejte ji na pokojovou teplotu a teprve poté nabijte. Baterii nesmíte používat v jiných zařízeních, než je určena, zkratovat ji nebo vystavit vyšším vybíjecím proudům. Nepoškozujte jí mechanicky a chraňte před vlhkostí.

 

 

 • Určeno pro notebook: Samsung NP-305E7AI
 
Technické parametry:
 
 • Stav: Nová
 • Záruka: 2 roky
 • Typ článku: Li-ion
 • Kapacita: 7800mAh
 • Počet článků: 9
 • Výrobce článků: Samsung
 • Napětí: 10,8V / 11,1V
 • Kapacita: (Wh): 87Wh
 • Rozměry: 204 x 47 x 40 mm
 •  

 

Balení obsahuje: 

Baterii do notebooku Samsung NP-305E7AI s kapacitou 7800mAh Li-ion, 10,8V / 11,1V a s články SAMSUNG

Recenze z portálu Heureka.cz

Ak chcete doručiť produkt na Slovensko, navštívte túto stránku Samsung NP-305E7AI Batéria 7800mAh Li-ion 11,1V články SAMSUNG