Telefonické objednávky: +420 417 639 502 / Po - Pá 7:00 - 15:30 hod

Zlaté Ověřeno zákazníkyCertifikát Zlaté Ověřeno zákazníky

Objednejte a ohodnoťte nás na HEUREKA.cz !


Recenze
product_image product_image product_image product_image product_image

Obchod Výměna-displeje.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky. Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.  Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. 

Ověřeno zákazníky

 

Heureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování především co si koupit a kde si to koupit. Certifikát "Ověřeno zákazníky" řeší otázku "kde si produkt koupit a neprohloupit".

Aby Heureka.cz dokázala doporučit nejlepší obchod, musí zvážit mnohem více aspektů, než jen cenu. Kvůli odbourání strachu z online nakupování a pro zamezení špatných zkušeností musí zohledňovat především kvalitu služeb obchodu (od přehlednosti stránek, uvádění kompletní informace o ceně, dodací lhůty, řešení reklamací, ...).