Telefonické objednávky: +420 417 639 502 / Po - Pá 7:00 - 15:30 hod


Důležité informace - jak zabalit notebook

Balíky jsou pojištěny do 50 000,- Kč, i přesto prosím věnujte správnému zabalení notebooku maximální pozornost.


Recenze
product_image product_image product_image product_image product_image

 

JAK SPRÁVNĚ ZABALIT NOTEBOOK NA OPRAVU


- Doporučujeme použít originální obal NB (původní obal i původní vystýlka). 


- Pokud již originální obal nemáte, použijte krabici z co nejpevnějšího kartonu (vhodné jsou např. krabice od křehkých elektrospotřebičů, naopak nevhodné jsou krabice z jednovrstvé lepenky jako např. krabice na boty). 

- Samotný NB je ideální opatřit ochranným obalem (tenký mirenol). 

- NB vždy zabalte tak, aby prostor mezi kartonem a NB byl z každé strany (seshora, zespodu i ze stran) co nejvíce vyplněn vystýlkou (nejlépe alespoň 5 cm z každé strany). Vystýlkou se rozumí např. polystyren, bublinková folie, atd. Noviny jsou jako vystýlka nevhodné. 

- Když zasíláte včetně NB i příslušenství (baterie, adaptér), je ideální jej přibalit na stranu NB, nikoli na NB. Při umístění příslušenství na NB může být vyvinut tlak na LCD panel a tímto tlakem prasknout LCD displej. 

- Pokud NB uložíte do krabice volně, tedy bez jakékoliv vystýlky nebo s nedostatečnou vystýlkou, může dojít k pohybu NB v krabici, promáčknutí krabice a poškození NB. 

- Pro finální kontrolu je potřeba dodat HESLO do systému, nebo ho zrušit v nastavení počítače. Technik po dokončení opravy notebook testuje a pro kompletní otestování se musí přihlásit do systému. Je také možné vytvořit "učet hosta (GUEST) - pro více informací nás kontaktujte.

- Počítač můžete také poslat bez HDD (pevného disku) - v tom případě, pak nebude provedena kompletní finální kontrola. Na výsledek opravy to nemá vliv.

- Na balík prosím napište viditelně " VÝMĚNA-DISPLEJE.CZ"

Správné zabalení NB a jeho příslušenství je velice důležité. 


Ukázky správného zabalení notebooku


 

Jak se nemá balit notebook !

 

 JAK SE NEMÁ BALIT NOTEBOOK !